Kalite Politikamız
Nurtaş Makina kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla... devam
Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Nurtaş makine 2001 yılında İzmit K.K.Sanayi Sitesinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana sıkı çalışma temposu ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile her geçen gün hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadır. Bulunduğu yerden bir adım ötesine gitmek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için tüm elemanlarıyla özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Nurtaş makine olarak, firmaların talepleri doğrultusunda taşlama işlerini ve makine bıçakları imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Kalıp, mil, delik ve boy bıçaklarının bilenmesi, bronz yatakların, alüminyum plakaların ve lastik valslerin taşlanmasının yanı sıra otomotiv, kâğıt, lastik ve metal sektöründe kullanılan giyotin boy bıçakları ve daire bıçaklarının imalatı da yapılmaktadır. Tüm parçalar çok hassas mikron ve toleranslar da işlenmektedir.

Tüm bu bileme ve imalat işleri istenilen ölçü ve hassasiyette, resim standartlarına uygun olarak kalite kontrol raporları ile birlikte teslim edilmektedir. Ayrıca sert metal karbürlü bıçak, mil ve üç eksen parçalarda taşlanmaktadır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına ISO 9001 kalite belgesini almak için hazırlıklarımıza başlamış bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ

ISO KALİTE BELGESİNİ ALMAK, MAKİNE VE DONANIM KAPASİTEMİZİ ARTTIRIP MAKİNE BIÇAKLARI İMALATI İLE İLGİLİ İÇ VE DIŞ PİYASADA SÖZ SAHİBİ FİRMALAR ARASINA GİREBİLMEK.

MİSYONUMUZ

TAŞLAMA VE BIÇAK BİLEME İŞLERİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, UYGUN FİYAT VE YÜKSEK KALİTE, TESLİM EDİLEN İŞLERİN KALİTE KONTROL RAPORU İLE TESLİMATI VE REFERANSLARIMIZ BİZİM BU SEKTÖRDE İDDİALI OLUŞUMUZUN BİR GÖSTERGESİDİR. BİZİM TEMEL İLKEMİZ YÜKSEK KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Nurtaş Makina kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

- Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, ihtiyaçlarını etkili ve güvenilir olarak sağlamak.

- Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler tasarlamak.

- Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.

- Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası dokümantasyon ve teknik destekleri zamanında ve tam olarak vermek.

- Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.

- Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak

- Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Nurtaş Makina Kalite Politikası'nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

 

Marka Tescilimizi görmek için tıklayınız..

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Nurtaş Makina olarak, tüm faaliyetlerimizde, çalışanlarımızdan başlayarak, komşularımızın, çevrenin, doğal kaynakların, hayvan ve bitki topluluklarının olumsuz etkilenmemesi temel yönetim ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Bu ilke doğrultusunda çevrenin korunması içinNurtaş Makina aşağıdaki başlıkları belirlemiştir.

- Yükümlü olduğumuz yürürlükteki mevzuat şartlarını yerine getirmek.

- Çevre yönetim sisteminin performansını sürekli iyileştirerek kirlenmenin önlenmesini sağlamak.

- Tüm çalışanlarımızın ve çevrede yaşayan insanların, hayvan ve bitkilerin sağlık ve güvenliğini korumak.

- Ham maddeler, enerji, yakıtlar ve su gibi doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak.

- Faaliyetlerimiz sonucu oluşan atıkları kontrollü bir şekilde ve özelliklerine uygun olarak uzaklaştırmak, geri dönüşümü mümkün olan atıkların değerlendirilmesini sağlamak.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları politikamız, şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.

Seçme ve İşe Alım
Şirketimizin iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları, danışman firmalar ve gazete ilanları kanallainsan kaynaklarırıyla yapılmaktadır.

Oryantasyon Programı
İşe alınan personelin en kısa sürede uyumunu sağlamak amacı ile şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve işleyişini aktarmak için oryantasyon programı düzenlenmektedir.

Performans Değerlendirme

Her sene sonu Bireysel Performans Değerlendirme sistemi ile çalışan, yöneticisi ile beraber gelecek senenin iş hedefleri belirler ve kişisel gelişim planlarını oluşturur. Bu değerlendirmeninsonuçları ücretlerin belirlenmesi,kariyer ve eğitim planlamasına yansır.Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Ürünlerimiz  |  Haberler  |  İletişim  
Copyright 2009 © Nurtaş Makina İnş. Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir.
 
Atak Teknoloji